Koncepcija
Koncepcija
Koncepcija
 
Kontakti
 
Atbalstītāji
 
Sākumlapa / Camp / Koncepcija

KoncepcijaVirtuālais muzejs CAMP (Contemporary Art Museum Project – Laikmetīgās mākslas muzeja projekts) ir projekts attīstībā, kas sākotnējā posmā iecerēts kā laikmetīgās mākslas informācijas resursu bāze un inspirācijas avots tālākām diskusijām par laikmetīgās mākslas telpu nākotnes perspektīvā.

 

Virtuālais muzejs ir organizēts informācijas krājums, kurā pakāpeniski tiks iekļauti mākslas darbu attēli, publikācijas, intervijas, pētījumi, interaktīvas izglītojošas programmas u.c. CAMP arī piedāvā informāciju par projekta specifikai nozīmīgām saitēm globālajā tīmeklī, kas ietver norādes uz laikmetīgās un modernās mākslas muzejiem, galerijām, centriem, mākslas institūcijām, publikācijām un citiem vērtīgiem informācijas avotiem laikmetīgās mākslas jomā.

 

Virtuālā muzeja projekta izstrādātājs un veidotājs ir  Laikmetīgās mākslas centrs. Saskaņā ar LMC dibināšanas mērķiem viena no tā darbības prioritātēm ir Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja koncepcijas un modeļa izstrāde. LMC ir veicis apjomīgu pētījumu, kurā apkopota esošo laikmetīgās mākslas muzeju salīdzinošā izpēte, patreizējās situācijas raksturojums un piedāvāts iespējamais  Latvijas laikmetīgās mākslas muzeja modelis. Izmantojot LMC informācijas krātuvi un apzināto informāciju tapis CAMP, kas patreizējā situācijā kalpo kā nozīmīgs informācijas ieguves avots un izglītības resurss par laikmetīgo mākslu.


CAMP misija
CAMP mērķi un uzdevumi
Camp

in english
latviski
meklēt